Etapy współpracy z naszymi konsultantkami:

  1. Wasze wymagania:

Po otrzymaniu od Was wiadomości lub po pierwszym kontakcie telefonicznym prześlemy Wam krótką ankietę, w której będziecie mogli określić, jakiego rodzaju usługi potrzebujecie. Jest to wstępna informacja, na podstawie której przygotujemy się do spotkania z Wami i przedstawimy Wam przykładową ofertę. Wasze pomysły z czasem mogą ewoluować, dlatego nie będziemy Was ograniczać i na każdym etapie współpracy będziecie mogli rozszerzyć zakres usług.

  1. Pierwsze spotkanie:

Na podstawie wypełnionej ankiety przygotujemy dla Was ofertę, w skład której wchodzi szacunkowy kosztorys wybranych przez Was usług oraz wstępna propozycja koncepcji wesela. Ofertę przedstawimy Wam podczas osobistego spotkania, które pozwoli nam jeszcze lepiej poznać Wasze oczekiwania i marzenia. Na spotkaniu omówimy Wasze pomysły na ślub, a jeśli takich nie macie, to wspólnie wybierzemy taki, który będzie do Was najlepiej pasować. Jeżeli jednak nie możecie spotkać się z nami osobiście, bo przebywacie np. za granicą, prześlemy Wam ofertę mailem oraz umówimy się na rozmowę za pośrednictwem skype.

  1. Podpisanie umowy:

Jeżeli po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujecie się na współpracę z nami, ustalimy budżet wesela i podpiszemy umowę. Od tego momentu zaczynamy naszą pracę związaną z organizacją Waszego ślubu.

  1. Organizacja Waszego wesela:

Wybierzemy dla Was kilku podwykonawców z każdej branży, dopracujemy koncepcję wesela i przebieg dnia ślubu. Będziemy z Wami na bieżąco w kontakcie, tak aby informować Was o postępach i naszych propozycjach. Będziemy przypominać Wam o istotnych terminach, płatnościach, wymaganych dokumentach. Jesteśmy też otwarte na Wasze nowe pomysły, które chętnie uwzględnimy w trakcie naszych prac.

  1. Ślub bez stresu:

Kiedy nadejdzie Wasz dzień ślubu, pozostanie Wam tylko myśleć o tym, żeby się dobrze bawić. My zajmiemy się całą resztą, od samego rana będziemy koordynować dekorowanie sali weselnej, Kościoła lub USC. Zadbamy o to, aby rozmieszczenie winietek i układ stołów był zgodny z zaplanowanym. W trakcie uroczystości będziemy nadzorować pracę podwykonawców i dbać o to, żeby zapewnić najwyższy standard usług.