Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel, głównie na terenie Krakowa i Małopolski. Swoje usługi kierujemy do par, które przez brak czasu nie mają możliwości w pełni poświęcić się organizacji ślubu, a także do par polskich oraz międzynarodowych, które ze względu na nieobecność na terenie Polski poszukują partnera odpowiedzialnego za przygotowanie ślubu i wesela.

Każda para chciałaby aby ich uroczystość zaślubin była perfekcyjnie zorganizowana i dopięta na ostatni guzik. Nasze konsultantki ślubne zajmą się każdym szczegółem niezbędnym do zorganizowania idealnego wesela, zaproponują koncepcję dekoracji sali weselnej, dekoracji Kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego lub wybranego miejsca dla ślubu w plenerze. Przedstawią propozycję najlepszych zespołów, florystek, fotografów czy animatorów dla dzieci. Zadaniem naszych konsultantek ślubnych jest również koordynacja prac wszystkich podwykonawców w dniu przyjęcia weselnego i dopilnowanie utrzymania najwyższych standardów tak abyście mogli cieszyć się tym niezwykłym dniem z rodziną i przyjaciółmi, nie martwiąc się o nic.

KONSULTANTKI ŚLUBNE

Kasia

Uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc, w których szuka inspiracji. Wszystkie zadania wykonuje zawsze na czas. Pełna pomysłów sprawi, że każde wydarzenie będzie niecodzienną przygodą, a wszyscy z uśmiechem na ustach będą je wspominać przez dłuuugi czas!

Roma

Pasjonuje się rysunkiem oraz szeroko pojętym designem. Chętnie podróżuje i czyta książki. Jej zmysł organizacyjny oraz zapał sprawią, że Twoje przyjęcie będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich!

PARTNERZY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Vesper Event Studio

Kasia – tel. 608 284 783

Roma – tel. 606 261 189

Skontaktuj się przez Skype

Napisz do nas:

Event Planner sluby i wesele Krakow logo